Hakkımızda

  Misyonumuz

  « Hasta ve tüketicileri, kendi sağlıklarını daha iyi yönetebilmeleri için gerekli bilgi ile güçlendirmek. »

  Medbilgi.com sağlık konusunda internet üzerinde var olan en geniş, bağımsız bilgi ve paylaşım platformudur. Amacımız ilaç, diğer sağlık ürünleri ve bunlara bağlı sağlık bilgilerinde internet üzerinde bulunan en güvenilir kaynak olmaktır. Bu amacımızı bağımsız, objektif, anlaşılabilir ve güncel verileri açık  ve hızlı anlaşılabilir bir şekilde kullanıcılara ve sağlık profesyonellerine sunarak gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. 

  Kaynaklarımız

  İlaç ve diğer sağlık ürünlerine ait bilgileri doğrudan üretici veya distribütör firmaların internet siteleri veya basılı kaynaklarından sağlamaktayız. İlaç fiyatlarını Sağlık Bakanlığının sunduğu listelerden temin etmekteyiz. Bunun dışındaki sağlık bilgilerini bağımsız sağlık profesyonelleri tarafından yazılan yerel ve uluslararası kaynaklardan sağlamaktayız. Hiçbir içerik kendi sağlık profesyonellerimizin kontrolüne sunulmadan siteye eklenmemektedir. 

  Böyle olmasına rağmen sitemizden aldığınız bilgileri teyit etmenizi önerir ve kesinlikle bu bilgilerden yararlanarak sağlık profesyonellerine başvurmadan ilaç veya sağlık ürünlerinin kullanılmaması gerektiğini hatırlatırız. Aksi durumda oluşabilecek sağlık problemlerinden ötürü medbilgi.com sorumlu tutulamaz.     

  Teşekkürler