A-FERIN

    FİYAT FİRMA ETKEN MADDE REÇETE GEBELİK ÇOCUK ALKOL SATIŞ YERİ
    15.48 ₺
    1 Mayıs 2021 06:00
    Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. Parasetamol + Kafein + Kodein Fosfat
    K
    ?
    ?
    ?
    E
    A-Ferin 300 Mg 30 Kapsül , Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. tarafından üretilmiş Yerli bir ilaçdır. Satış fiyatı 15.48 TL olup Kırmızı Reçetelidir. 8699570150011 barkodlu A-FERIN 300 mg parasetamol, 2 mg klorfeniramin maleat, 10 mg kodein fosfat içerir.
    Endikasyon

    Birden fazla ağrı kesiciyle kombinasyon tedavisinden kaçınılması önerilmektedir. Bunun hastaya ekstra bir fayda sağladığını gösteren çok az kanıt vardır ve genelde istenmeyen etkilerde artışa yol açmaktadır.


    Anne Sütü & Laktasyon

    Kodein anne sütü aracılığı ile bebeğe geçtiğinden emziren anneler kodein kullanmamalıdır.

    Bu ürün için hiç yorum yapılmamış.

    Yorum Yapın
    REÇETE GEBELİK ÇOCUK ALKOL SATIŞ YERİ
    K
    ?
    ?
    ?
    E
    FİYAT FİRMA ETKEN MADDE
    15.48 ₺
    1 Mayıs 2021 06:00
    Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. Parasetamol + Kafein + Kodein Fosfat
    A-Ferin 300 Mg 30 Kapsül , Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. tarafından üretilmiş Yerli bir ilaçdır. Satış fiyatı 15.48 TL olup Kırmızı Reçetelidir. 8699570150011 barkodlu A-FERIN 300 mg parasetamol, 2 mg klorfeniramin maleat, 10 mg kodein fosfat içerir.
    Endikasyon

    Birden fazla ağrı kesiciyle kombinasyon tedavisinden kaçınılması önerilmektedir. Bunun hastaya ekstra bir fayda sağladığını gösteren çok az kanıt vardır ve genelde istenmeyen etkilerde artışa yol açmaktadır.


    Anne Sütü & Laktasyon

    Kodein anne sütü aracılığı ile bebeğe geçtiğinden emziren anneler kodein kullanmamalıdır.

    Bu ürün için hiç yorum yapılmamış.

    Yorum Yapın