A-FERIN

    FİYAT FİRMA ETKEN MADDE REÇETE GEBELİK ÇOCUK ALKOL SATIŞ YERİ
    11.03 ₺
    5 Ekim 2021 10:01
    Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. Klorfeniramin Maleat + Parasetamol
    N
    ?
    ?
    ?
    E
    A-Ferin Forte 650 Mg 30 Tablet , Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. tarafından üretilmiş Yerli bir ilaçdır. Satış fiyatı 11.03 TL olup Normal Reçetelidir. 8699570090058 barkodlu A-FERIN 650.0 mg parasetamol, 4.0 mg klorfeniramin maleat içerir.
    Endikasyon

    Grip ve soğuk algınlığına bağlı burun akıntısı, aksırma, burun ve boğazda kaşıntı, baş ağrısı, adale ağrısı, boğaz ağrısı, vücut kırıklığı, ateş, nezle, gözlerde sulanma ve kaşıntı gibi durumlarda kullanılır.


    Anne Sütü & Laktasyon

    Klorfeniramin maleat ve diğer antihistaminler laktasyonu inhibe edebilir ve anne sütüne geçebilir. Uzman hekim tarafından gerekli olduğu belirtilmedikçe laktasyon süresince kullanılmamalıdır.

    Eşdeğer Ürün Formları:
    Daha fazla göster
    Yorum Yapın
    REÇETE GEBELİK ÇOCUK ALKOL SATIŞ YERİ
    N
    ?
    ?
    ?
    E
    FİYAT FİRMA ETKEN MADDE
    11.03 ₺
    5 Ekim 2021 10:01
    Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. Klorfeniramin Maleat + Parasetamol
    A-Ferin Forte 650 Mg 30 Tablet , Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. tarafından üretilmiş Yerli bir ilaçdır. Satış fiyatı 11.03 TL olup Normal Reçetelidir. 8699570090058 barkodlu A-FERIN 650.0 mg parasetamol, 4.0 mg klorfeniramin maleat içerir.
    Endikasyon

    Grip ve soğuk algınlığına bağlı burun akıntısı, aksırma, burun ve boğazda kaşıntı, baş ağrısı, adale ağrısı, boğaz ağrısı, vücut kırıklığı, ateş, nezle, gözlerde sulanma ve kaşıntı gibi durumlarda kullanılır.


    Anne Sütü & Laktasyon

    Klorfeniramin maleat ve diğer antihistaminler laktasyonu inhibe edebilir ve anne sütüne geçebilir. Uzman hekim tarafından gerekli olduğu belirtilmedikçe laktasyon süresince kullanılmamalıdır.


    Eşdeğer Ürün Formları:
    Daha fazla göster
    Yorum Yapın